Organisator

Karin Wilmer

Andere trainers

Henriet Toma

Datum

16-09-2025

Tijd

15:00 - 17:00

Locatie

Bestuurskantoor Abbenbroek
Gemeenlandsedijk Noord 26, 3216 AG Abbenbroek

Locatie 2

Hellevoetsluis

Coaching zij-instromers 16 september 2025 (eerste bijeenkomst)

Coaching van zij-instromers

Een zij-instromer coachen is echt anders dan het begeleiden van een (net afgestudeerde) Pabo-student. Meer levenservaring, andere leerbehoeften – en vaak een flinke portie ambitie. In deze interactieve training krijg je inzicht in wat zij-instromers nodig hebben én hoe jij als begeleider het verschil maakt.

De training is voor iedereen die (nu of straks) een zij-instromer of volwassen deeltijdstudent begeleidt. Verwacht een leerzame en praktische training vol herkenning, uitwisseling én handvatten waar je direct iets aan hebt in de praktijk.

Wat leer je in deze training?

  • Kennis en ervaren van coachmodellen en gesprekstechnieken;
  • Hoe leert een zij-instromer?
  • Verschil coachen/begeleiden;
  • Onderzoek leereffecten;
  • Basishouding coach;
  • Co-teaching;
  • Succesfactoren van zij-instromers.

Voor wie is deze training?

Onderwijsprofessionals die een zij-instromer en/of volwassen deeltijd student (willen) begeleiden.

Praktische informatie

– Aantal bijeenkomsten: 2
– Locatie: Abbenbroek/Hellevoetsluis
– Data/tijd: 16 september en 15 oktober van 15.00 – 17.00 uur
– Trainers: Karin Wilmer en Henriet Toma
– Max. aantal deelnemers: n.v.t.

Inschrijven

Inschrijven kan via de button bovenaan deze pagina! We rekenen op je komst. Mocht het je onverhoopt toch niet lukken om bij de bijeenkomst aanwezig te zijn, meld je dan af door een e-mail te sturen naar secretariaat@edumarevpr.nl met een cc naar je directeur.