Voor: Leerteam voorzitters
Doelen
- Leren van en met andere leerteamvoorzitters.
- Inzicht vergroten in je eigen denken, handelen en leiderschap.
- Praktijkvraagstukken onderzoeken vanuit een oplossingsgerichte benadering.
- Jezelf verder ontwikkelen in de rol van leerteamvoorzitter.
Korte toelichting op het aanbod:
Als leerteamvoorzitter speel je een belangrijke rol in het begeleiden van collega’s en het stimuleren van ontwikkeling binnen je team. Dat brengt mooie kansen met zich mee, maar soms ook vragen, dilemma’s of lastige situaties.
Tijdens deze oplossingsgerichte intervisie leer je samen met andere leerteamvoorzitters van praktijkervaringen. In een veilige en vertrouwelijke setting onderzoek je vraagstukken uit je eigen werkpraktijk en ontdek je nieuwe mogelijkheden om hiermee om te gaan.
De kracht van deze vorm van intervisie zit in het stellen van vragen die je helpen om zelf tot passende oplossingen te komen. Hierdoor vergroot je niet alleen je inzicht in je eigen handelen, maar versterk je ook je leiderschap en professionele vertrouwen.
Veel deelnemers ervaren intervisie als een waardevolle bron van steun, inspiratie en praktische handvatten die direct toepasbaar zijn in de dagelijkse praktijk.
Bijeenkomst 1.
– kennismaken en afspraken maken over vertrouwelijkheid en verwachtingen
– introductie met oplossingsgerichte intervisiemodel en 1 ronde uitvoeren
– afspraken data/tijdstip zo passend mogelijk vaststellen
Bijeenkomst, 2, 3 en 4
– inchecken
– 2 rondes oplossingsgerichte intervisie
Bijeenkomst 5
– inchecken
– 1 ronde oplossingsgerichte intervisie
– afspreken hoe verder
Data:
Vrijdag 2 oktober, 15:30 – 16:30
Dinsdag 1 december, 15:30 – 16:30
Dinsdag 2 maart, 15:30 – 16:30
Vrijdag 21 mei, 15:30 – 16:30
Vrijdag 25 juni, 15:30 – 16:30
Voor een prettig en effectief leerproces is het belangrijk dat deelnemers zoveel mogelijk aanwezig zijn. De data en tijdstippen kunnen tijdens de eerste bijeenkomst op vrijdag 2 oktober, indien gewenst, gezamenlijk worden afgestemd.
We houden rekening met je komst. Mocht het je onverhoopt toch niet lukken om bij de bijeenkomst aanwezig te zijn, meld je dan af door een e-mail te sturen naar secretariaat@edumarevpr.nl met je directeur in cc.